O nas

Rewa to zdecydowanie perła polskiego wybrzeża. Warto podkreślić, iż nazwa wzięła się od piaszczystej mielizny ciągnącej się od czubka cypla, niemal nieprzerwanie, do brzegu Mierzei Helskiej. Spacer tzw. :cyplem Rewskim” daje niesamowite wrażenia, gdyż jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie tak blisko stykają się wody zatoki z obu stron.

Dlaczego Rewa?

Niewątpliwe atuty to: cisza, spokój, piaszczyste plaże, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. W Rewie są dwie plaże, latem funkcjonuje kąpielisko strzeżone. Dla spragnionych adrenaliny są tu idealne warunki do nauki Kitesurfingu, Windsurfingu czy żeglarstwa. Z jednej strony Rewa graniczy z Rezerwatem „Beka”, z drugiej znajduje się w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, co sprawia, że Rewa to także idealne miejsce do obserwacji ornitologicznych. Ponadto Rewa dzięki bezpośrednim połączeniom autobusowym z Gdynią, stanowi idealne miejsce noclegowe dla zwiedzających Trójmiasto. To właśnie tu możesz najlepiej spędzić swój wolny czas.

Z myślą o wszystkich odwiedzających, stworzyliśmy Marinas Rewa -Pokoje i Apartamenty o różnym standardzie i wyposażeniu, bo różne też są potrzeby i oczekiwania naszych Gości. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw w ogrodzie.

Zapraszamy Państwa bez względu na porę roku zapewniając unikalny mikroklimat, czyste plaże i morze zachęcają do odwiedzin naszej okolicy.

Zapraszamy nad morze na pobyt rodzinny, spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wycieczki szkolne, zakładowe, wczasy. Na terenie naszego obiektu znajduje się parking do dyspozycji Gości.

 

Obiekt znajduje się przy spokojnej ulicy, zaledwie 200m od plaży, przystanku autobusowego i sklepu spożywczego.

Odwiedź nas

  • REWA ul. Plażowa 20
  • recepcja@marinasrewa.pl
  • 500-275-455