FAQ

Należy sprawdzić dostępność wybranego terminu telefonicznie, bądź mailowo. Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku.

Gwarancją rezerwacji jest wcześniej wpłacony zadatek w kwocie min. 50% wartości rezerwacji nie później niż do 2óch dni po dokonaniu wstępnej rezerwacji.
Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi być uregulowana najpóźniej w dniu przyjazdu z góry. Przy pobytach, których łączna wartość nie przekracza 300zł –wymagana jest wpłata całej kwoty. W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi.
(Podstawa prawna „Ustawa o turystyce” z dn. 4.12.1997 r.).W okresach objętych przez pakiety /Święta, Nowy Rok, długie weekendy, etc. nie obowiązują ceny z cennika. Prosimy o kontakt z Recepcją. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją naszego regulaminu dostępnego na stronie www.marinasrewa.pl

W tytule przelewu podajemy: Imię i nazwisko, termin pobytu, telefon kontaktowy

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Prosimy o poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Przyjazdy po godzinach pracy recepcji są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Tak. Opłata miejscowa 1,80 zł za dobę za osobę.

Tak. Parking płatny 20 zł/doba -wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Na terenie obiektu, jak i w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Nie stosowanie się do tych zasad może skutkować dodatkową opłatą za sprzątanie pokoju.

Małe zwierzęta domowe są akceptowane -obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50 zł/doba

Tak istnieje możliwość wypożyczenia w cenie 10 zł/doba

Do plaży jest 200m

Za dodatkową opłatą jest taka możliwość.